وکیل دادگستری پشت کامپیوتر در حال مشاوره حقوقی آنلاین است

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان با وکیل دادگستری

مشکلات و مسائل حقوقی خود را با وکیل دادگستری با مشاور حقوقی آنلاین در میان بگذارید

در اولین فرصت ممکن پاسخ توسط

وکیل دادگستری ارائه خواهد شد

مشاوره حقوقی آنلاین

  برای یافتن راه حل دقیق مشکل حقوقی خود توصیه می کنیم

  یکی از راههای مشاوره حقوقی زیر را انتخاب نمایید

  دو نفر با وکیل مشاوره حقوقی می نمایند
  مشاوره حقوقی حضوری

  با رزرو وقت مشاوره حضوری از خدمات وکیل دادگستری و متخصص در موضوع بهرمند شوید

  وکیل در حال مشاوره تلفنی
  مشاوره حقوقی تلفنی

  از طریق تماس تلفنی، با وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی نمایید

  مشاوره حقوقی آنلاین چیست؟

  امروز پیشرفت تکنولوژی و گسترش ابعاد آن در زندگی ما باعث شده که خیلی از خدمات را بتوانیم به صورت آنلاین دریافت کنیم. یکی از این خدمات که در فضای مجازی ارائه می شود اصطلاحاً مشاوره حقوقی آنلاین نامیده میشود. در این نوع خدمات، در فضای مجازی اقدام به ارائه مشاوره حقوقی میشود.

  مشاوره آنلاین به صورت رایگان است. بدین صورت که شما یا در سایتی که مشاوره حقوقی آنلاین رایگان در آن ارائه میشود به صورت آنلاین سوال حقوقی خود را مطرح نموده و با وکیل دادگستری مشاوره حقوقی مینمایید و یا از طریق وسایل ارتباط جمعی مثل اینستاگرام، تلگرام یا واتس اپ که در آن مطالبی جهت بالا بردن اطلاعات حقوقی توسط وکیل متخصص ارائه میشود امکان پاسخگویی به سوالات حقوقی شما وجود دارد.

  بعضا برخی از وکلا در اینستاگرام مبادرت به انجام لایو با موضوعات آموزشی جهت بالا بردن آگاهی حقوقی جامعه  مینمایند که خود میتواند نوعی مشاوره حقوقی و برخورداری از نظر یک وکیل متخصص باشد. بنابراین امروز برخورداری از خدمات حقوقی فقط به صورت حضوری نیست بلکه فضای مجازی به وسیله ای جهت ارائه مشاوره و ارتباط با وکیل دادگستری تبدیل شده است در نتیجه در سریعترین زمان ممکن، میتوان به صورت آنلاین از مشاوره تخصصی وکیل برخوردارشد.

  نکاتی که به شما کمک می کند مشاوره حقوقی آنلاین بهتری داشته باشید

  ۱-سوالات خود را به صورت کوتاه و مختصر بپرسید تا بتوانید جواب های دقیق تری دریافت کنید. از حاشیه پردازی و ارائه مسائل غیر مرتبط خودداری کنید. گاهی توضیح یک سری مسایل غیر حقوقی فقط وکیل را سر در گم میکند.

  ۲-توجه داشته باشید که مشاوره حقوقی آنلاین برای سوالات کلی و موضوعات ساده مناسب است. اگر سوالات حقوقی شما پیچیده است و نیاز به پرسش های متعدد وکیل جهت روشن شدن موضوع دارد بهترین راه استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی یا حضوری میباشد.

  ۳-حتما دقت کنید که از وکیل دادگستری مشاوره حقوقی دریافت نمایید. زیرا درست است که مشاوره حقوقی آنلاین یکی از سریعترین راه های مشاوره حقوقی است اما در فضای مجازی ممکن است افرادی بدون داشتن تخصص به شما مشاور حقوقی دهند و شما را گمراه کنند. بنابراین از یک سایت یا موسسه حقوقی معتبر اقدام به دریافت مشاوره نمایید.

  ۴-درهنگام طرح سوال حقوی، آدرس ایمیل و شمار تلفن خود را نیز ارسال نمایید تا امکان ارتباط وکیل با شما در کمترین زمان ممکن وجود داشته باشد.

  آخرین مشاوره های حقوقی آنلاین پاسخ داده شده

  شما میتوانید هم برای اجرت المثل سی سال زندگی مشترک دادخواست مقتضی مطرح نمایید و هم میتواند مهریه خود را به نرخ روز مطالبه نماید. با توجه به ازدواج مجدد پدرتان، امکان درخواست طلاق از ناحیه مادرتان وجود دارد.

  تهیه مسکن مناسب و مستقل از جمله موارد نفقه زن میباشد که تکلیف آن بر عهده شوهر است. شوهر نمیتواند زن را مجبور کند با خویشاوندان او در یک منزل سکونت نماید بلکه باید مسکن مستقل و مناسب شان زن فراهم نماید.

  متداول ترین مشاوره های آنلاین حقوقی

  طلاق توافقی جزو دعاوی غیر مالی محسوب میشود و هزینه دادرسی چندانی ندارد.

  برای اقدام به طلاق توافقی حتما بایدیک وکیل ادگستری از طرف همسر شما به وکالت اقدام نماید و شخص نمیتوانید اقدام نمایید.

  ضامن و ظهرنویس چک نیز همانند صادر کننده در برابر دارند مسئولیت تضامنی دارند و دارنده چک میتواند علیه همه آنها با هم یا منفرداً طرح دعوا نماید.

  صدور چکهای متعدد مشمول عنوان جرم کلاهبرداری نمیشود. عنصر اصلی جرم کلاهبرداری توسل به وسایل متقلبانه است.

  در مطالبه وجه به استناد چک، در صورت تقاضای دارنده چک، دادگاه خسارت تاخیر تادیه را از تاریخ مندرج در متن چک یا به عبارتی تاریخ سر رسید چک محاسبه مینماید.

  طرح دعوای خلع ید فرع بر مالکیت است. بدون سند مالکیت امکان طرح دعوای خلع ید وجود ندارد.

  متداولترین مشاوره های آنلاین خانواده

  مطابق ماده ۱۰۸۲ قانون مدنی “زن به مجرد وقوع عقد نکاح، مالک مهریه میشود و میتواند هر تصرفی در آن بکند”

  هر مال مشروع و قانونی که ارزش اقتصادی دارد میتواند به عنوان مهریه تعیین شود.

  بله مهریه به هر میزان که طرفین توافق کنند میتواند تعیین شود.

  بله هر مالی که از زوج وجود داشته باشد توسط زوجه برای مهریه قابل توقیف است، و سهم الارث زوج نیز قابلیت توقیف برای مهریه را دارد.

  چنانچه زوجه اجرت المثل خود را دریافت کند دیگر نمیتواند نحله را دریافت کند و امکان مطالبه همزمان این دو با هم وجود ندارد.

  بله زوج تا یکماه پس از صدور اجراییه میتواند در صورت عدم توانایی پرداخت اجرت المثل به دادگاه صادر کننده حکم اجرت المثل ، دادخواست اعسار خود را ارائه کند.

  401 مشاوره حقوقی آنلاین متداول
  1562 مشاوره حقوقی آنلاین پاسخ داده شده
  88 مشاوره حقوقی آنلاین در انتظار پاسخ
  1650 مشاوره حقوقی آنلاین

  4 دیدگاه برای “مشاوره حقوقی آنلاین

  1. سارا گفت:

   سلام خسته نباشيد.. بنده خودرويي خريداري كردم و تمام وجه آن را پرداخت نمودم در حال حاضر فروشنده متاسفانه فوت شده است. مي خواستم از جناب وكيل راهنمايي بخواهم كه براي دريافت سند خودروي خود چه كاري بايد انجام دهم؟ ممنون از وقتي كه مي گذاريد

   1. دادهومان گفت:

    با سلام
    خواهش میکنم، اگر وراث معامله را تایید می کنند ابتدا از وراث تقاضا کنید نسبت به حضور در دفتر خانه و تنظیم سند رسمی انتقال یا اعطای وکالت در این زمینه اقدام نمایند. در صورت عدم همکاری وراث متوفی، شما باید نسبت به تهیه انحصار وراثت متوفی اقدام کرده و سپس نسبت به طرح دعوای الزام به تنظیم سند رسمی انتقال علیه ورثه اقدام نمایید.
    روز خوبی داشته باشید

  2. سپهر صفری گفت:

   سلام، پدر اینجانب در اردیبهشت ماه امسال فوت کرد و اقدامات قانونی در خصوص انحصار وراثت و پرداخت مالیات بر ارث انجام شده است. خواهرم که در خارج از کشور زندگی میکند، به دلیل نگرانی از وضعیت بیماری در آن کشور و اعمال قرنطینه های پی در پی در آن کشور، نمیتواند به سفارت مراجعه کند. در این شرایط برای انتقال مالکیت دارائی ها و تقسیم ارث چه اقدامی باید انجام دهیم؟ آیا امکان دارد تقسیم ارث و انتقال مالکیت دارائی ها بدون وکالتنامه از خواهرم انجام شود؟ با احترام

   1. دادهومان گفت:

    با سلام
    دوست عزیز هر گونه اقدام حقوقی اعم از فروش و نقل و انتقال، نسبت به سهم الارث خواهر محترمتان باید توسط شخص خود ایشان یا وکیل قانونی وی با در اختیار داشتن وکالتنامه معتبر انجام شود. .متاسفانه بدون تنظیم وکالتنامه با اختیارات کامل و لازم نسبت به سهم ایشان نمی توانید هیچ گونه عمل حقوقی انجام دهید. ولیکن نسبت به سهم خودتان انجام اعمال حقوقی بلامانع است
    اوقات خوبی داشته باشید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *