وکیل کیفری

وکیل کیفری ترازوی عدالت در دست خود نشان می دهد

وکیل امور کیفری کسی است که تخصص وی در زمینه امور کیفری یا جزایی است. کار اصلی وی تشخیص جرم و عمل مجرمانه است. به . در عبارت دیگر کار وکیل کیفری در دادسرا و دادگاه کیفری می باشد و حوزه تخصصی وی حقوق جزا و جرم شناسی است. در این مقاله ضمن معرفی وکیل کیفری حوزه های تخصصی و خدمات حقوقی که یک وکیل کیفری خود ارائه می دهد اعلام می نماییم

مرکز تخصصی وکالت و مشاوره حقوقی دادهومان

جهت مشاوره حقوقی با وکیل کیفری

با شماره تلفن زیرتماس حاصل نمایید

(۲۰ خط ویژه)

جرم و مجازات از نگاه وکیل کیفری

هر جامعه ای به منظور تضمین ارزشها و هنجارهای خود مقرراتی را تدوین میکند. رعایت مقررات شرط دوام جامعه است. در هر جامعه ای در عمل دیده می شود اشخاصی این مقررات را نایده میگیرند. این اشخاص علاوه بر صدمه زدن به جامعه و مردم، موجب گسترش بی اعتمادی در سطح جامعه می شوند. بنابراین جامعه ناگزیر از واکنش دادن به این گونه اقدامات هنجار شکن است. به همین جهت برای متخلفین از هنجارها، مجازاتی در نظر گرفته می شود. با این ترتیب هر عملی که در قانون برای آن مجازات تعیین شده باشد جرم است. به تبع آن هر شخصی که این گونه هنجار شکنی ها را انجام دهد مجرم شناخته می شود. این اقدامات هنجار شکنانه را نیز عمل مجرمانه می نامند.

قانون گذار با تعیین عناوین مجرمانه و میزان مجازات آنها، شخصی را که مرتکب جرم شود مطابق قانون مجازات می نمایید. ادله اثبات امور کیفری نیز در قانون تعیین شده اند برای اثبات هر جرمی باید مطابق قانون شاکی دلایل کافی ارائه دهد. در صورتی شاکی نتواند ادعای خود را ثابت نماید در معرض شکایت کیفری افترا قرار می گیرد.

به دلیل گستردگی عناوین مجرمانه و پیچیده گی عناصر جرائم، تخصص گرایی شرط انجام امور کیفری به کیفیت مطلوب است. وکیلی که در امور کیفری و جرائمی چون قتل و کلاهبرداری و خیانت در امانت، سرقت، تهدید و افترا و سایر موارد با سابقه طولانی فعالیت داشته، آگاهی و شناخت کامل از مقررات و قوانین امور کیفری دارد و به رویه قضایی امور کیفری آشنا است.

در کلیه امور حقوقی که در حوزه مسائل حقوق جزا و جرم و جرم شناسی می باشد وکیل متخصص امور کیفری اقدام به ارائه خدمات حقوقی می نماید.

وکیل کیفری کیست؟

دعاوی مطروحه در دادگاهها به طوری کلی به دو دسته دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری تقسیم می شود. با توجه به گستردگی امور حقوقی در سالهایی اخیر تخصص گرایی رواج پیدا کرده و  وکلای هستند که عمده فعالیت آنها در امور کیفری است. وکیلی که وکالت در امور کیفری را بر عهده می گیرد در اصطلاح وکیل کیفری می گویند. به عبارت ساده تر وکیل کیفری وکیل پایه یک دادگستری است که به صورت تخصصی در پرونده های که موضوع آن جرم و مجازات می باشد، به فعالیت می پردازد.

بهترین وکیل کیفری در تهران

پرونده ای کیفری معمولا نیاز به پیگیری بالایی دارند و مراجعات مکرر باید انجام شود. بهتر است وکیلی را انتخاب نمایید که در شهر محل طرح پرونده و رسیدگی دادگاه به فعالیت حقوقی بپردازد. چرا که دسترسی سریع موکل پیگیری را مستمر خواهد کرد. برای پرونده های کیفری در تهران بهترین وکیل کیفری در تهران بهترین گزینه است.

بهترین وکیل کیفری تهران، در گروه وکلای دادهومان بهترین خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی را ارائه می دهد. برای مشاوره با بهترین وکیل کیفری تهران با خطوط دفتر با ما در ارتباط باشید.

وکیل کیفری تهران

وکیل کیفری خوب در تهران، وکیلی است که متخصص دعاوی کیفری باشد و در تهران دفتر وکالت داشته و عمده فعالیت های وی در تهران باشد. رویه عملی دادگاه در بین شهرهای مختلف گاهی متفاوت است. ممکن است هر مجتمع قضایی روان شکلی خاصی برای رسیدگی داشته باشد. لذا وکیل کیفری تهرارن بهترین گزینه برای دعاوی کیفری مطروحه در تهران می باشد.

برای اعطای وکالت و یا دریافت مشاوره حقوقی کیفری از وکیل کیفری خوب در تهران می توانید با ما از طریق خطوط دفتر در تماس باشید.

بهترین وکیل کیفری

با توجه به گستردگی و پیچیدگی مسائل و موضوعات حقوقی، حرفه وکالت از حساسیت بیشتری برخوردار است و این حساسیت تخصصی شدن حرفه وکالت را می طلبد. یکی از شاخه های حقوق، حقوق کیفری است که به بررسی جرم و مجازات می پردازد. این شاخه از حقوق با توجه به اینکه به نظم عمومی مربوط است، از حساسیت دو چندانی برخوردار می باشد. در نتیجه نیاز به حضور بهترین وکیل کیفری در این دعاوی بیشتر به نظر می رسد. حال این سوال پیش می آید که بهترین وکیل کیفری، چه کسی است؟ در پاسخ باید گفت بهترین وکیل کیفری، وکیل پایه یک دادگستری است که در زمینه حقوق کیفری تجربه بالایی داشته باشد و به صورت تخصصی در خصوص پرونده های کیفری به فعالیت بپردازد.

وکیل پایه یک دادگستری کیفری

توجه داشته باشید که در امور کیفری حتماً از خدمات وکیل پایه یک دادگستری بهره مند شوید. وکیل پایه یک دادگستری کیفری، بهترین وکیلی است که می توانید از ایشان خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی را دریافت نمایید. زیرا او تخصص و سابقه بالای در امور کیفری دارد در نتیجه از رویه دادسراها و محاکم کیفری آگاهی کامل دارد و بهترین اقدام ممکن برای احقاق حق موکل خود را انجام خواهد داد.

هزینه وکیل کیفری

گاهی سوال می شود که حق الوکاله وکیل کیفری چقدر است؟ در پاسخ باید گفت حق الوکاله در امور کیفری رقم ثابتی ندارد. بستگی به موضوع دعوای کیفری دارد. همچین در صورتی که دعوای کیفری در خارج شهر محل اشتغال وکیل طرح یا اقامه گردد ممکن است هزینه های دیگری به آن اضافه شود. میزان حق الوکاله بسته به پیچیدگی یا سادگی موضوع ممکن است تغییر کند بنابراین میزان مشخص و دقیقی نمی توان در این زمینه اعلام کرد. برای اطلاع از این موضوع می توانید با وکلای کیفری بنیاد حقوقی دادهومان ارتباط برقرار کنید.

بنیاد وکلای دادهومان با همکاری وکلای متخصص در امور کیفری بهترین خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی کیفری را به صورت تخصصی ارائه می دهد. چنانچه هر گونه سوالی از وکیل کیفری دارید می توانید با  خطوط دفتر تماس حاصل فرمایید..

شماره وکیل کیفری

(۲۰ خط ویژه)