خانم با هدست در گوش در حال مشاوره حقوقی تلفنی است و لبخند می زند

در هر کجای دنیا که باشید شما می توانید از طریق تماس تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در موضوع مشاوره حقوقی تلفنی انجام دهید. از طریق مشاوره حقوقی تلفنی مشکل حقوقی خود را با وکیل دادگستری مطرح نموده و راهکار قانونی آن را در کمترین زمان، دریافت نمایید.

مرکز تخصصی مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از روشهای مشاوره حقوقی تلفنی زیر را انتخاب نمایید

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی ۲۰ دقیقه ای

♦ مشاوره تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری

♦ هزینه مشاوره حقوقی ۱۰۰ هزار تومان

♦ مدت زمان مشاوره حقوقی تا ۲۰ دقیقه

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی ۲۰ دقیقه ای

♦ مشاوره تلفنی با وکیل متخصص موضوع

♦ هزینه مشاوره حقوقی ۲۰۰ هزار تومان

♦ مدت زمان مشاوره حقوقی تا ۲۰ دقیقه

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی ۱ ساعته

♦ مشاوره تلفنی با وکیل متخصص موضوع

♦ هزینه مشاوره ۵۰۰ هزار تومان

♦ مدت زمان مشاوره حقوقی تا ۱ ساعت

جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی

با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید

۰۲۱۴۴۰۵۹۴۰۲ (۲۰ خط ویژه)

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی با دادهومان

ارائه راهکار دقیق و کارآمد

مشاوره با وکیل پایه یک و مشاور حقوقی، در نهایت منجر به ارائه راهکار دقیق در مورد مشکل حقوقی شما خواهد شد

دسترسی آسان به مشاور حقوقی

شما در هر زمان و مکان، چه در خارج از کشور باشید یا در داخل کشور و در هر  شهری که باشید، میتوانید از مشاوره تلفنی برای حل مشکل حقوقی خود استفاده نمایید

اطمینان و آرامش خاطر

در مشاوره تلفنی از طریق تماس با وکیل متخصص، شما اطمینان حاصل میکنید که اقدامتان درست است یا نه و اگر درست نیست چه اقدام دیگری لازم است.

 

وکیل در حال مشاوره حقوقی تلفنی
بازگشت هزینه در صورت انعقاد قرارداد

در صورتی که مشاوره شما منجر به انعقاد قرارداد با وکلای گروه حقوقی دادهومان گردد هزینه مشاوره مسترد خواهد شد.

صرفه جویی در وقت

بدون نیاز به صرف وقت و  هزینه رفت و آمد، به راحتی و در وقت کافی میتوانید از خدمات مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بهره مند شوید

بررسی دقیق موضوع

وکیل و مشاور حقوقی تیم دادهومان، موضوع مورد مشاوره و اطلاعات مورد نیاز را به طور دقیق و روشن از شما جویا خواهد شد به گونه ای که هیچگونه ابهامی وجود نداشته باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی چیست؟

گاهی پیش می آید که امکان مراجعه حضوری به دفتر مشاور حقوقی یا وکیل دادگستری، برای گرفتن راهکار یا حل مسئله حقوقی امکان پذیر نیست و یا وقت مراجعه به دفتر وکالت یا مشاور حقوقی را نداریم و یا در موقعیتی قرار داریم که فورا باید اقدام حقوقی لازم را انجام دهیم و نیاز به مشاوره حقوقی فوری داریم. در این مواقع شما میتوانید به صورت تلفنی با یک متخصص در امور حقوقی مشاوره نمایید و بهترین راه حل مشکل حقوقی خود را دریافت نمایید. این نوع مشاوره یکی از سریعترین روشهای دریافت مشاوره است.

اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که این مشاوره برای زمانی مناسب است که شما سوالی قابل طرح از طریق تلفن را دارید. زمانی که مشکل حقوقی شما یا پرونده شما دارای موضوعات پیچیده و یا نیاز به بررسی مدارک دارد، مشاوره حقوقی حضوری برای شما بهترین گزینه است.

انتخاب وکیل متخصص

چنانچه میخواهید این نوع مشاوره را انتخاب نمایید باید به این موضوع توجه نمایید که حتما با شخصی که در مشکل حقوقی شما متخصص است مشورت نمایید خوشبختانه گروه حقوقی دادهومان با تخصص گرایی و استفاده از تجارب تیم حقوقی در زمینه کاری خود، این مشکل را حل نموده و در کلیه امور حقوقی به طور مثال در امور ملکی مشاوره حقوقی تلفنی ملکی و در امور خانواده مشاوره حقوقی تلفنی خانواده به صورت تخصصی ارائه میدهد.