دفاع از ادعای حقوقی یا شکایت کیفری و یا ارائه پاسخ قانونی در برابر ادعای حقوقی دیگران و یا شکایت کیفری دیگران به موجب لایحه دفاعیه بعمل می آید. لایحه باید منطبق با قانون و مفید و موثر باشد. تنظیم لایحه توسط وکیل دادگستری موفقیت در دعوای شما را بالا میبرد.

ارسال درخواست تنظیم لایحه

  تنظیم لایحه

  تنظیم لایحه مرحله بدوی یا تجدیدنظر خود را به وکیل دادگستری و مشاور حقوقی بسپارید

  توضیحات پرونده خود را در اختیار ما قرار داده و تنظیم لایحه مورد نیاز خود را توسط وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در موضوع انجام دهید.

  شما میتوانید تنظیم لایحه خود را بصورت غیر حضوری انجام دهید

  برای شروع درخواست تماس حاصل فرمایید

  ۰۲۱-۲۲۷۴۰۸۷۰

  تنظیم لایحه چیست؟

  لایحه یکی از انواع اوراق قضایی است که جهت ارائه اظهارات یا دفاعیه یا توضیح در خصوص موضوع دعوا به دادگاه ارائه میشود. در حقیقت همه آنچه که خواهان یا خوانده پرونده میخواند به قاضی بیان کنند را درقالب لایحه به وی تنظیم و ارائه میکند

  تنظیم انواع لایحه

  تنظیم لایحه حقوقی

  به لایحه ای که در دادگاه حقوقی ارائه میشوند لایحه حقوقی میگویند به طور مثال لایحه دفاعیه اثبات مالکیت  یا لایحه دفاعیه اعلام بطلان معامله  و امثال آن

  تنظیم لایحه کیفری

  به لایحه ای که به دادگاه کیفری ارائه میشوند لایحه کیفری گفته میشود به طور مثال لایحه دفاعیه جرم انتقال مال غیر یا لایحه دفاعیه تصرف عدوانی و غیره

  تنظیم لایحه توسط وکیل پایه یک دادگستری

  تهیه و تدوین لایحه امری بسیار تخصصی میباشد که فقط یک وکیل پایه یک دادگستری با تجربه میتواند آنرا تهیه و تنظیم نمیاد. فقط یک وکیل دادگستری که دارای دانش کافی حقوقی باشد میتواند موارد قانونی که لازم است را به اطلاع قاضی برساند.

  گاهی اوقات عنوان کردن یکسری مطالب در لایحه از آنجا که در پرونده اثر منفی میگذارد و در سابقه پرونده خواهد ماند به صلاح نیست. شما هر مطلبی را نباید در لایحه بیان کنید و چنانچه لایحه اشتباهی به دادگاه ارائه نمایید نمی توانید آن را دیگر از دادگاه پس بگیرید  و از آنجا که اظهارات شما نوعی اقرار محسوب میشود میتواند مطالب عنوان شده به ضرر شما استفاده شود.

  جدا از محتوای لایحه، شرایط شکلی خاصی نیز در آن باید توسط نگارنده رعایت شود. لایحه باید به خوبی گویای مطالب باشد و از به کار بردن کلمات گنگ و نامفهوم یا توضیحات اضافه در آن خودداری شود.

  جهت تهیه لایحه خود حتما از یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص در آن زمینه کمک بگیرید وکیل با استناد به مواد قانونی و با به کار بردن درست اصطلاحات حقوقی مطالب شما را با زبان حقوقی بیان کرده و تاثیر آن را دو چندان میکند به گونه ای که دادگاه را برای صدور رای به نفع شما قانع میسازد.

  هزینه تنظیم لایحه

  هزینه نوشتن لایحه بسته به اینکه مربوط به چه دعوایی باشد و از چه پیچیدگی برخوردار باشد متفاوت است. برای آگاهی از هزینه تنظیم لایحه باید تقاضای خود را به صورت تلفنی یا آنلاین یا حضوری با متخصصین ما در میان بگذارید تا هزینه لایحه را به طور دقیق به شما بیان کنند.

  گروه حقوقی دادهومان متشکل از تیم وکلای متخصص، خدمات نگارش کلیه اوراق قضایی از جمله لایحه را به بهترین کیفیت ارائه میدهد. علاوه بر مراجعه حضوری، شما میتوانید به صورت آنلاین تقاضای خود را در سایت ثبت نموده و پس از بررسی موضوع توسط وکیل متخصص و اعلام هزینه آن، لایحه خود را به صورت غیر حضوری دریافت نمایید.

  گروه حقوق دادهومان

  خدمات حقوقی دادهومان
  ارزیابی و بررسی پرونده
  ارزیابی و بررسی پرونده

  با ارائه مدارک پرونده خود به ما، ارزیابی و راهکار وکیل دادگستری و مشاور حقوقی را دریافت نمایید

  مشاوره حقوقی آنلاین
  مشاوره حقوقی آنلاین

  با وکیل دادگستری به صورت آنلاین ارتباط برقرار کرده و مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید.

  مشاوره حقوقی
  مشاوره حقوقی حضوری

  با رزرو وقت مشاوره حضوری از خدمات مشاوره حضوری ما توسط وکیل دادگستری بهره مند شوید

  مشاوره حقوقی تلفنی
  مشاوره حقوقی تلفنی

  از طریق رزرو وقت مشاوره تلفنی بصورت مستقیم با وکیل پایه یک داگستری مشاوره حقوقی نمایید