تلفن تماس و ایمیل

۰۲۱۴۴۰۵۹۴۰۲ – ۰۹۱۰۶۲۳۹۳۹۸

info@dadhuman.com

                نشانی و ساعات کاری ما

تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای بلوار آیت الله کاشانی، تقاطع فردوس، بالای بانک مسکن، پلاک ۵۸، ط دوم، واحد۳

شنبه تا چهارشنبه  ۹:۰۰ – ۲۰:۰۰

پنجشنبه  ۹:۰۰ – ۱۵:۰۰

راههای ارتباط با ما

گروه حقوقی دادهومان با همکاری وکلای پایه یک دادگستری  و فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر کشور از جمله دانشگاه شهید بهشتی تهران و دارای حداقل ۱۵ سال سابقه وکالت اقدام به ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی در جهت بالا بردن آگاهی حقوقی عموم مردم جامعه و یاری نمودن مردم عزیزمان در حل مشکلات حقوقی مینماید.

گروه حقوقی دادهومان با تشکیل تیم های تخصصی در کلیه امور حقوقی اقدام به ارائه خدمات به شما عزیزان مینماید

با یکی از روشهای زیر با گروه حقوقی دادهومان ارتباط برقرار کنید

خدمات حقوقی حضوری

می توانید با شماره تلفن  ۴۴۰۵۹۴۰۲-۰۲۱ با ما تماس حاصل نموده و وقت مشاوره حضوری رزرو نمایید و در وقت مقرر در دفتر حقوقی ما به نشانی فوق الذکر جهت دریافت خدمات وکالت یا مشاوره حقوقی یا تنظیم اوراق قضایی و لوایح یا ارزیابی و بررسی پرونده حاضر شوید.

خدمات حقوقی غیر حضوری دادهومان

چنانچه در خارج از کشور و یا در شهرستان هستید و امکان دریافت خدمات حقوقی حضوری را در تهران را ندارید و یا به علت مشغله کاری امکان در دفتر را ندارید می توانید از طریق تلفن یا واتساپ یا اسکایپ با ما در تماس باشید و از خدمات وکالت و مشاوره حقوقی تلفنی و تنظیم اوراق قضایی و لوایح یا ارزیابی و بررسی غیر حضوری پرونده بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی تلفنی

شما می توانید با گروه حقوقی دادهومان از طریق خط تلفن ویژه ۲۲۷۴۰۸۷۰-۰۲۱ بدون اشغالی خط  با ما در تماس باشید. تماس تلفنی شما با توجه به تخصص هر یک از وکلا به وکیل متخصص موضوع ارجاع داده خواهد شد.

مشاوره حقوقی آنلاین

می توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین یا خدمات وکیل آنلاین سوالات خود را به صورت آنلاین از وکلای گروه حقوقی دادهومان بپرسید. وکلای ما در گروه حقوقی دادهومان با توجه به تخصص خود به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

از دیگر خدمات غیر حضوری دادهومان ارزیابی و بررسی پرونده به صورت غیر حضوری میباشد

همچنین شما میتوانید در قسمت تنظیم اوراق قضایی و لوایح در این سایت تقاضای خود را به صورت غیر حضووری جهت تنطیم اوراق قضایی و لوایح برای ما ارسال نمایید.

با ما در ارتباط باشید

بنیاد حقوقی دادهومان پشتیبان شما در امور حقوقی

ارسال پیام

  ارتباط با بنیاد حقوقی دادهومان

  تهران، فلکه دوم صادقیه

  ابتدای بلوار کاشانی

  پلاک ۵۸، طبقه سوم، واحد۳

  ۰۲۱-۴۴۰۵۹۴۰۲

  info@dadhuman.com

  اگر سوال دارید به ما پیام دهید.