طلاق توافقی

بهترین وکیل برای طلاق توافقی

دو نفر وکیل و یک موکل نشسته اند

بهترین وکیل برای طلاق توافقی، وکیلی است که در زمینه طلاق توافقی تجربه بالایی دارد و به رویه عملی دادگاهها آشنا است. مضافاً اینکه به قوانین و آیین نامه های جدید طلاق توافقی تسلط کافی دارد. در واقع وکیل متخصص طلاق توافقی است. وکیل طلاق توافقی باید وکیل پایه یک دادگستری باشد. آشنایی با رویه عملی دادگاهها و تسط به قوانین و مقررات در این زمینه باعث سرعت جریان کار می شود.

بنیاد وکلای دادهومان با تاکید بر حفظ بنیان خانواده و کاهش آمار طلاق، در وهله اول زوجین را دعوت به صلح و سازش می کند و در موارد لازم مراجعه به مشاور خانواده را توصیه می نماید. در مواردی که تلاش زوجین در این زمینه مثمر ثمر واقع نمی شود و به عنوان آخرین راه حل چاره ای جز طلاق و جدایی وجود ندارد، توافق و سازش در جدایی نیز امری بسیار مهم در کاهش آسیب های روحی و روانی ناشی از طلاق می باشد. وکیل آشنا به مسائل طلاق با توجه به تجربه ای بالایی که در این زمینه دارد هم می تواند زوجین را در رسیدن به صلح و سازش راهنمایی کند و هم در صورت تصمیم نهایی زوجین برای طلاق، به زوجین در جهت حفظ حقوق آنها و در عین حال کاهش تنش های مسیر قانونی طلاق، کمک قابل توجهی نماید.

دعاوی خانواده علی الخصوص طلاق از اهمیت بالایی بر خوردار است. گاهی اوقات پای فرزندان در میان است. بر هم خوردن کیان خانواده آسیب های جدی بر تمام اعضای خانواده وارد می سازد. در عین حال باید توجه داشت حفظ رابطه به هر قیمت در برخی موارد نه تنها جلوی آسیب ها را نمی گیرد، بلکه ممکن است زندگی را برای زوجین و فرزندان تلخ تر نماید. طلاق نتیجه یک انتخاب اشتباه است اگر تلاش زوجین در جهت اصلاح امور و بر طرف کردن اختلافات به نتیجه نرسیده است، توصیه بهترین وکیل برای طلاق توافقی این است که زوجین به جای طرح دعاوی متعدد علیه یکدیگر و فرسایش روحی و روانی همدیگر، اقدامات جدایی را نیز با راهنمایی وکیل متخصص در این زمینه با توافق و سازش انجام دهند.

 بهترین وکیل طلاق توافقی

بهترین وکیل طلاق توافقی وکیلی است که اشراف کافی به قوانین حقوق خانواده و مسائل و روابط زوجیت داشته باشد. در نتیجه با توجه به آنچه گفته شد، انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی برای انجام طلاق توافقی بسیار مهم و اثرگذار است. زوجین باید به این مورد دقت کافی نمایند، که در آینده با مشکل روبرو نشده و حقشان پایمال نشود و در عین حال تنش انجام توافقات کاهش یابد.

نکته حائز اهمیت در طلاق توافقی موضوع مکتوب کردن توافقات زوجین است. برای اینکه این توافقات فصل الخطاب حقوق مالی و غیر مالی زوجین قرار گیرد و جایی برای طرح ادعای بعدی وجود نداشته باشد بهتر است زیر نظر بهترین وکیل طلاق توافقی تنظیم شود. با توجه به اینکه کلیه حقوق مالی و غیر مالی زوجین از جمله مهریه، حضانت فرزندان، اجرت المثل، نفقه زوجه و فرزندان به موجب صورتجلسه توافقات طلاق توافقی تعیین تکلیف می گردد اگر صورتجلسه توافقات طلاق به درستی تنظیم نشود می تواند تبعات فراوانی بعد از اجرای صیغه طلاق برای زوجین به بار بیاورد.

وکیل خانم برای طلاق توافقی

در برخی موارد خانم ها برای گرفتن وکیل طلاق توافقی ترجیح می دهند به وکیل خانم مراجعه کنند. زیرا مطرح کردن مسائل خانوادگی با وکیل خانم برای برخی راحت تر است. در گروه وکلای دادهومان، جهت انجام طلاق توافقی، از طرف زوجه وکیل خانم برای طلاق توافقی و از طرف زوج وکیل آقا انتخاب می شود.

برای انجام طلاق توافقی به وسیله وکیل، حضور دو وکیل، از بهترین وکلای طلاق توافقی، یکی از طرف زوج و دیگری از طرف زوجه لازم است. زیرا حقوق و منافع زن و مرد با یکدیگر در تعارض است و یک وکیل نمی تواند همزمان هم به مصلحت زن و هم به مصلحت مرد اقدام کند. در نتیجه نمی تواند همزمان وکالت هر دو را در پرونده طلاق توافقی برعهده بگیرد. در طلاق بحث حقوق مالی و غیرمالی زوجین مطرح است و باید در این مورد طرفین با هم توافق کرده و تصمیم گیری نمایند. بنابراین یک وکیل باید از طرف زوج پروسه طلاق توافقی را انجام دهد و یک وکیل خانم نیز از طرف زوجه اقدام نماید.

بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران

بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران در بنیاد وکلای دادهومان خدمات طلاق توافقی را به بهترین شکل ارائه می دهد. با اعطای وکالت به وکیل طلاق توافقی تهران دیگر نیازی به حضور زوجین در جلسه دادگاه یا جلسات مشاوره یا شورای حل اختلاف نیست و از ابتدا تا انتها مراحل طلاق توافقی به وسیله وکلا انجام می شود و حضور زوجین در هیچ مرحله از پروسه طلاق توافقی لازم نیست.

مطالبی که در بالا اشاره شد چگونگی انجام طلاق توافقی در تهران به وسیله بهترین وکیل طلاق توافقی تهران می باشد. پروسه طلاق توافقی در شهرستان بسته به دادگاه آنها متفاوت خواهد بود. بنابراین چنانچه می خواهید وکیل برای طلاق توافقی در تهران داشته باشید، بهتر است بدانید تمام پروسه به وسیله وکلای طلاق توافقی ما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

شماره وکیل برای طلاق توافقی

چنانچه می خواهید برای انجام طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن اقدام کنید، می توانید با وکلای متخصص ما در خصوص طلاق توافقی در ارتباط باشید و بدین منظور با شماره وکیل طلاق توافقی ۰۲۱۲۲۷۴۰۸۷۰  بنیاد وکلای دادهومان تماس حاصل نمایید و از مشاوره تلفنی رایگان طلاق توافقی با بهترین وکیل طلاق توافقی تهران، بهره مند شوید.

مرکز تخصصی وکالت و مشاوره حقوقی بنیاد وکلای دادهومان

جهت دریافت مشاوره در این زمینه با شماره تلفن زیر

تماس حاصل نمایید

۰۲۱۲۲۷۴۰۸۷۰     (۲۰ خط ویژه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *